Your compare list is empty!
Compare Product (0)
closeYour compare list is empty!
YOUR CART
closeYour shopping cart is empty!
| Brand | UiiSii |
|---|---|
| Function | Sport,For Mobile Phone,HiFi Headphone |
| Line Length | None |
| Connectors | None |
| Vocalism Principle | |
| Plug Type | Wireless |
| Frequency Response | 20-20000Hz |
| Volume Control | Yes |
| Active NoiseCancellation | Yes |
| Wireless Type | Bluetooth |
| Sensitivity | 90±3dB |
| Display Resolution | 1080 x 2312 pixels (~415 ppi density) |
| Resistance | 16Ω |
| Communication | Wireless |
| Battery | None |
| Model Number | UIISII BT-260 |
| Control Button | Yes |
| Type | Bass Stereo Metal Earphone Earbuds fone de ouv |
| Device | Mobile Phone, PC, MP3 Player, Computers |
| Materia | High Quality Metal |
| Use | Mobile Phone |
The latest price of UIISII BT-260 Wireless CSR8645 4.1 Bluetooth Earphone in Bangladesh is 2,190৳ You can buy the UIISII BT-260 Wireless CSR8645 4.1 Bluetooth Earphone at best price from our Website or visit any of our showrooms.
Have question about this product? Get specific details about this product from expert.
Get specific details about this product from customers who own it.