Your compare list is empty!
Compare Product (0)
closeYour compare list is empty!
YOUR CART
closeYour shopping cart is empty!
| Brand | Xiaomi |
|---|---|
| Model | Mi Dual Driver |
| Type | In-ear Wired Earphone |
| Connectivity | Wired |
| Features | Comfortable half in-ear design, Flexible earphone cable, 90 degrees 3.5mm plug, thoughtful design to fit most music players, Dual drivers and nice speaker allows to enjoy the beautiful music, Three button line control, easy to use |
| Frequency response | 20-40kHz |
| Sensitivity | 105dB |
| Microphone | Yes |
| Cable length | 1.25m |
| Color | White |
| Others | Part No: ZBW4406TY, impedance: 32ohm, Plug type: 3.5mm, Rated power: 5mW, weight: 14gm |
| Warranty | 6 Month (Warranty must be claimed with original box & all accessories) |
The latest price of Mi Dual Driver Earphone in Bangladesh is 1,090৳ You can buy the Mi Dual Driver Earphone at best price from our Website or visit any of our showrooms.
Have question about this product? Get specific details about this product from expert.
Get specific details about this product from customers who own it.